NOWA KAMERA NOSZONA PRZY CIELE DS300

 

X-Surveillance prezentuje nową kamerę DS300 wbudowaną w ręczny mikrofon PTT

Kamera noszona przy ciele połączona z ręcznym mikrofonem PTT.

Urządzenie DS300 to połączona z mikrofonem PTT kamera noszona przy ciele, która wygląda i zachowuje się jak ręczny mikrofon PTT.
Kamera DS300 jest jedynym tego typu urządzeniem, które nie potrzebuje dodatkowych urządzeń do jednoczesnego zapewnienia bezpieczeństwa i zbierania nagrań dowodowych.

Kamera X-Surveillance DS300 jest unikalnym, oczekującym na patent rozwiązaniem przeznaczonym dla służb mundurowych i pracowników ochrony. Firma X-Surveillance posiada dogłębną wiedzę na temat rynku kamer, słucha swoich klientów i prowadzi szereg badań angażujących służby mundurowe. Dzięki temu dobrze wie jak zaprojektować innowacyjne rozwiązania, które spełniają wymagania ludzi, którzy noszą kamery przy ciele.

ukryty-korpus-aparatu-ds300

 

Unikalne połączenie kamery noszonej przy ciele i mikrofonu PTT

X-Surveillance zaprojektował DS300 jako kamerę noszoną przy ciele, którą szczególnie upodobali sobie oficerowie służb mundurowych oraz profesjonaliści niosący pomoc. Wybrali oni wygodne rozwiązanie, w którym mogą rejestrować zdarzenia takimi, jakimi faktycznie były przy jednoczesnej redukcji wyposażenia, którego i tak mają na sobie w nadmiarze.

• Kamera jest łatwa w użyciu i posiada z jednej strony znajomy przycisk PTT a z drugiej przycisk nagrywania.
• Kamera może zastąpić istniejący mikrofon PTT, taki jak Kenwood, Motorola i inne.
• Urządzenie DS300 posiada automatycznie aktywowany tryb nocny z wykorzystaniem podczerwieni do nagrywania w całkowitej ciemności.
• Możliwość uzupełnienia nagrań o dane z GPS.
• Pliki chronione hasłem, pojemność pamięci to 32GB.
• Możliwość wprowadzenia ID oficera oraz znaku czasowego (data/godzina).
• Posiada wyświetlacz 1.5 cala do natychmiastowego podglądu nagranego zdarzenia.
• Kamera DS300 jest wstrząsoodporna, wodoodporna i odporna na upadki.

push-to-talk-do-ciala-cam

 

Tryb nocny i Full HD w kamerze noszonej przy ciele z mikrofonem PTT

Kamera X-Surveillance DS300 nagrywa w pełnej rozdzielczości Full HD w pamięci szyfrowanej i zabezpieczonej hasłem. Posiada następującą specyfikację: matryca 16 megapikseli, nagrywanie w rozdzielczości 1080p (lub 720p) z prędkością 30 klatek na sekundę w formacie AVI, czas nagrywania do 10 godzin.

Tryb nocny jest szczególnie ważny dla służb mundurowych i profesjonalnej pomocy. Dlatego DS300 wyposażona została w tryb nocny wspomagany podczerwienią, który uruchamia się automatycznie w czasie poniżej jednej sekundy, kiedy robi się ciemno.

Dzięki tej funkcji, wbudowana w mikrofon PTT kamera, może być wykorzystywana zarówno w dzień jak i w nocy.

push-to-talk-mikrofon-aparatu-cialo

 

Bezpieczeństwo w kamerze noszonej przy ciele z mikrofonem PTT

Jeśli chodzi o rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa zastosowane w kamerze X-Surveillance DS300, to wyróżnia się ona wbudowaną lampą błyskową LED umieszczoną po prawej stronie. Żaden inny mikrofon PTT nie posiada takiej funkcji. Tylko DS300 ma taką.

Kamera na korpus X-Surveillance DS300 posiada możliwość zapisu koordynatów GPS do nagrywanych zdjęć i plików wideo. Zapisywane w czasie rzeczywistym koordynaty GPS (długość i szerokość geograficzna) zostaną osadzone w plikach i będą widoczne na ekranie użytkownika.

Funkcja nagrywania przed zdarzeniem, w którą została wyposażona DS300, to dodatkowy atut zwiększający niezawodność kamery. Dzięki nagraniu 20 sekund poprzedzających zdarzenie, możesz zobaczyć i usłyszeć, co i gdzie (w połączeniu z GPS) się wydarzyło i kto spowodował daną sytuację.

walkie-talkie-kamera-mikrofon-cialo

 

Największe zalety kamery noszonej przy ciele z mikrofonem PTT

Kamera DS300 jest wstrząsoodporna, wodoodporna i odporna na upadek. Dokładnie to, czego oczekiwałbyś od wbudowanej w mikrofon PTT kamery z 1.5 calowym wyświetlaczem LCD do natychmiastowego podglądu nagrań.

Model DS300 może być używany jako kamera wolnostojąca, bez użycia kabla. Jeśli potrzeba, ma również możliwość nagrywania wyłącznie dźwięku, bez nagrywania jakichkolwiek obrazów.

Kamera na korpus DS300 jest tak ukryta, że inne osoby nie są w stanie rozpoznać, że są nagrywane. Jednak na życzenie zamawiającego możemy zaopatrzyć ją w informację, że dana osoba jest nagrywana. Wszelkie inne życzenia są możliwe do spełnienia przez nas.

Zbyt często zdarza się, w innych kamerach, że nagranie zaczyna się zbyt późno lub kąt widzenia nie obejmuje tego, co faktycznie chcielibyśmy nagrać. Przy pomocy X-Surveillance DS300 nagrasz właściwy moment z właściwej perspektywy, czyli z takiej wysokości, gdzie kamera noszona przy ciele powinna być umieszczona.

policja-ciala-cams-ds300

 

Funkcjonalność kamery noszonej przy ciele z mikrofonem PTT

Kamera DS300 charakteryzuje się następującymi cechami:

policja-ciala-aparaty-ds300

* koordynaty GPS,
* Tryb Nocny na podczerwień,
* Nagrywanie przed zdarzeniem (Pre-Recording),
* Rozdzielczość 1080p / 720p High Definition,
* Matryca 16 Megapikseli,
* Kontrolka Sygnalizująca Nagrywanie,
* Nagrania chronione hasłem,
* Szyfrowana pamięć,
* Pojemność pamięci 32GB,
* Wydłużona żywotność baterii 2400 mAh,
* Znacznik czasu i identyfikatora użytkownika,
* Obsługa jednym przyciskiem,
* Nagrywanie w trybie ciągłym,
* Obrotowa sprzączka 360°,
* Kąt widzenia 140°,
* 32GB szyfrowanej pamięci,
* Wyświetlacz 1.5” LCD,
* Gniazdo słuchawkowe 3.5mm (Jack),
* Port USB,
* Port PTT-Radio,
* Kabel PTT-Radio Intercom.

Kamera X-Surveillance DS300 jest również bardzo atrakcyjna cenowo, gdyż stosunek jakości do ceny jest znacznie korzystniejszy niż w innych urządzeniach tego typu.X-Surveillance DS300 Body Cam Push-To-Talk in One

Request for Quotation for Businesses and Organizations